
Кескіш Robot Coupe R2
- Бар
- Коды:19841
684 995 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R2 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тегіс пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Қызып кетуден қорғау
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Поликарбонаттан жасалған қозғалтқыш блогы
- Тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 10-нан 20-ға дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 0,75 кг
- Шайқау: 1 кг
- Қамыр илеу: 0,5 кг
- Үгіту: 0,3 кг
- Жұмыс уақыты: 1-ден 4 минутқа дейін.
- Ток: 3,5 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ірі тісті пышақ 27138
- Ұсақ тісті пышақ 27061
- Тегіс пышақ 27055
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2450 R2A (2450) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Көлем | 2.9 л |
| Жылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 684 995 ₸







