
Кескіш Robot Coupe R3-1500
- Бар
- Коды:19843
995 631 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R3-1500 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тегіс пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Қызып кетуден қорғау
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Поликарбонаттан жасалған қозғалтқыш блогы
- Тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 10-нан 30-ға дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 1 кг
- Шайқау: 1,5 кг
- Қамыр илеу: 1 кг
- Үгіту: 0,5 кг
- Жұмыс уақыты: 1-ден 4 минутқа дейін.
- Ток: 5,7 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ірі тісті пышақ 27288
- Ірі тісті пышақ 27065
- Ұсақ тісті пышақ 27287
- Ұсақ тісті пышақ 27135
- Тегіс пышақ 27286
- Тегіс пышақ 38150
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22382 R 3D 1500 (22382) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.83 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Көлем | 3.7 л |
| Жылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 995 631 ₸







