
Кескіш Robot Coupe R5-1V
- Бар
- Коды:184751
2 274 022 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R5-1V кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модельде секундомері бар таймер, эргономикалық Soft Touch тұтқасы бар тостаған және біркелкі ұнтақтауды қамтамасыз ететін 2 тегіс жүзі бар пышақ бар. Қозғалтқыш блогы металдан, тостаған, қалақ және қозғалтқыш білігі тот баспайтын болаттан жасалған,
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тегіс пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Қызып кетуден қорғау
- Қарқынды пайдалануға арналған белдіксіз тікелей берілісі бар асинхронды қозғалтқыш
- Барлық бөлшектер ыдыс жуғышта оңай тазалау үшін алынбалы
- Өнімнің ең аз мөлшерімен де жұмыс істеуге арналған төмен қондырылған пышақ
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар мөлдір қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 20-дан 80-ге дейін
- Максималды жүктеме: 3,2 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ірі тісті пышақ 27305
- Ұсақ тісті пышақ 27304
- Қосымша тегіс диск 27303
- Қырғыш 49552
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24608 R 5 - 1V |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Көлем | 5.9 л |
| Жылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 2 274 022 ₸





