
Кескіш Robot Coupe R7
- Бар
- Коды:199887
2 588 640 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R7 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тостағанның түбінде тот баспайтын болаттан жасалған 2 алынбалы тегіс жүзі бар пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін эргономикалық тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған үлкен тостаған
- Кесудің дәлдігін арттыру үшін пульсация режимі
- Таймер: кері санақ режимі және секундомер
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
- Пышақтың төмен орналасуы
- Металлдан жасалған қозғалтқыш тірегі
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 20-дан 150-ге дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 2,7 кг
- Шайқау: 3,8 кг
- Қамыр илеу: 2,7 кг
- Үгіту: 1,7 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- Ірі тісті пышақ 27308
- Ұсақ тісті пышақ 27307
- Тегіс пышақ 27306
- Жүздер:
- Ірі тісті үстіңгі жүзі 49163
- Ірі тісті төменгі жүзі 49162
- Ұсақ тісті үстіңгі жүзі 49165
- Ұсақ тісті төменгі жүзі 49164
- Тегіс төменгі жүз
- Тегіс үстіңгі жүз
- Толықтырулар:
- Қырғыш 49552
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24658 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Импульстік режимкернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 7.5 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 3000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 2 588 640 ₸







