
Кескіш Robot Coupe R 4 V.V.
- Бар
- Коды:34093
1 971 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R 4 V.V. кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған алынбалы қақпағы бар тегіс пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Қызып кетуден қорғау
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Поликарбонаттан жасалған қозғалтқыш блогы
- Тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 10-нан 50-ге дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 1,5 кг
- Шайқау: 2,5 кг
- Қамыр илеу: 1,5 кг
- Үгіту: 0,7 кг
- Жұмыс уақыты: 1-ден 4 минутқа дейін.
- Ток: 2,7 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ірі тісті пышақ 27346
- Ұсақ тісті пышақ 27345
- Тегіс пышақ 27344
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22411 R4 V.V. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 304 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Көлем | 4.5 л |
| Жылдамдық | 300-ден 3500 айн/мин дейін. |
| Ені | 226 мм |
- Бағасы: 1 971 350 ₸






