
Кескіш Robot Coupe R10
- Бар
- Коды:24073
4 703 357 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R10 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тостағанның түбінде тот баспайтын болаттан жасалған 3 тегіс жүзі бар пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін жаңа тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Алып тастау және тасымалдау кезінде ыңғайлы ұстау үшін құрылғының артқы жағындағы тұтқа
- Ыңғайлы монтаждау үшін тостағанды орталық бекіту жүйесі
- Қақпақ Grande Visi, мінсіз тығыздау үшін тығыздағышпен және жұмыс кезінде сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесікпен
- Тостаған пішінінің арқасында көлемнің 2/3 бөлігіне дейін жүктеу
- Сұйық өнімдерді өңдеуге арналған ыдыстың жоғары жиектері
- Ыңғайлы тазалауға арналған тегіс қозғалтқыш корпусы
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 50-ден 200-ге дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 4 кг
- Шайқау: 6 кг
- Қамыр илеу: 5 кг
- Үгіту: 3 кг
- Ағым: 6 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- Ірі тісті пышақ 27384
- Ұсақ тісті пышақ 27386
- Тегіс пышақ 27382
- Жүздер:
- Ірі тісті жүз 59281
- Ұсақ тісті жүз 59282
- Тегіс қалақ 59280
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21391 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52.2 кг |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Импульстік режимкернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Көлем | 11.5 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 3000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 4 703 357 ₸






