
Кескіш Robot Coupe R15
- Бар
- Коды:62680
5 898 114 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R15 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тостағанның түбінде тот баспайтын болаттан жасалған 3 тегіс жүзі бар пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін жаңа тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Алып тастау және тасымалдау кезінде ыңғайлы ұстау үшін құрылғының артқы жағындағы тұтқа
- Ыңғайлы монтаждау үшін тостағанды орталық бекіту жүйесі
- Grande Vision қақпағы мінсіз тығыздау үшін тығыздағышпен және жұмыс кезінде сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесікпен
- Тостаған пішінінің арқасында көлемнің 2/3 бөлігіне дейін жүктеу
- Сұйық өнімдерді өңдеуге арналған ыдыстың жоғары жиектері
- Ыңғайлы тазалауға арналған тегіс қозғалтқыш корпусы
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 50-ден 250-ге дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 6 кг
- Шайқау: 9 кг
- Қамыр илеу: 7 келі
- Үгіту: 5 кг
- Ток: 6,5 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- 3 жүзі бар ірі тісті пышақ 57098
- 3 жүзі бар ұсақ тісті пышақ 57099
- 3 жүзі бар тегіс пышақ 57097
- Жүздер:
- Ірі тісті жүз 59393
- Ұсақ тісті жүз 59359
- Тегіс қалақ 59392
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 51491 / 81359 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 62 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Импульстік режимкернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 3 кВТ |
| Көлем | 15 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 3000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 5 898 114 ₸






