
Кескіш Robot Coupe R30
- Бар
- Коды:19842
11 290 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R30 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне құрылғының оңай қозғалуы үшін 3 алынбалы қалақшасы және 3 алынбалы дөңгелегі бар төмен қондырылған пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған түймелері бар басқару панелі
- Асинхронды қозғалтқыш
- Пайдаланудың толық қауіпсіздігіне арналған индикаторлар
- Таймер 0-15 мин.
- Тостағанды құлыптау тетігі тостағанды әртүрлі бұрыштарға орнатады
- Тұрақтылық үшін 3 аяқты тот баспайтын болаттан жасалған корпус
- Тот баспайтын болаттан жасалған тостаған оңай босату және тазалау үшін тұтқаны басқан кезде алынады және еңкейеді
- Мінсіз тығыздау үшін тығыздағышы және жұмыс кезінде сұйықтықты немесе ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар мөлдір поликарбонаттан жасалған ағып кетпейтін қақпақ
- Қақпақтағы қырғыш пісірудің жоғары көрінуін қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Порциялардың өнімділігі: 100-ден 500-ге дейін
- Максималды жүктеме:
- Ұсақтау: 12 кг
- Шайқау: 14 кг
- Қамыр илеу: 8 кг
- Үгіту: 6 кг
- Ток: 11,6 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- 3 жүзі бар ірі тісті пышақ 57075
- 3 жүзі бар ұсақ тісті пышақ 57077
- 3 жүзі бар тегіс пышақ 57074
- Жүздер:
- Ірі тісті жүз 118286
- Ұсақ тісті жүз 118241
- Қарапайым жүз 117950
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 52331C |
| Салмағы (қаптамасымен) | 148.4 кг |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Импульстік режимкернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 5.4 кВТ |
| Көлем | 28 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 3000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 11 290 448 ₸









