
Кескіш VIATTO HR-6
- Бар
- Коды:90960
252 817 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HR-6 кескіші әртүрлі тағам түрлерін араластыруға, ұнтақтауға немесе гомогенизациялауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр илеуге арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттеумен және S-тәрізді пышақпен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан, қақпағы мөлдір пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 565х365х440 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.4 кг |
| Биіктігі | 394 мм |
| Тереңдігі | 523 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Жылдамдық | 980-ден 2470 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 316.5 мм |
- Бағасы: 252 817 ₸






