
Кескіш VIATTO HR-9
- Бар
- Коды:90961
281 329 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HR-9 кескіші әртүрлі тағам түрлерін араластыруға, ұнтақтауға немесе гомогенизациялауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр илеуге арналған. Модель пышақпен және жылдамдықты біркелкі реттеумен жабдықталған, бұл әртүрлі өнім түрлерімен жұмыс істеу үшін оңтайлы жылдамдықты таңдауға мүмкіндік береді. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан, қақпағы мөлдір пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 4,6 л
- Қаптамадағы габариттері: 570х385х460 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.3 кг |
| Биіктігі | 444 мм |
| Тереңдігі | 523 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Жылдамдық | 1000-нан 2500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 316.5 мм |
- Бағасы: 281 329 ₸





