
Кескіш VIATTO VA-LFC-8V2
- Бар
- Коды:219659
585 162 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-LFC-8V2 кескіші әртүрлі тағам түрлерін араластыруға, ұнтақтауға немесе гомогенизациялауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр илеуге арналған. Модель микроқосқышпен жабдықталған. Корпусы мен тостағаны тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар мөлдір пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 435х435х665 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.7 кг |
| Биіктігі | 582.5 мм |
| Тереңдігі | 349 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 8 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 585 162 ₸


