
Кескіш VIATTO VA-LFC-8V1
- Бар
- Коды:219676
620 395 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-LFC-8V1 кескіші әртүрлі тағам түрлерін араластыруға, ұнтақтауға немесе гомогенизациялауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр илеуге арналған. Модель қырғышпен және микроқосқышпен жабдықталған. Корпусы мен тостағаны тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар мөлдір пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 435х435х665 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.6 кг |
| Биіктігі | 588 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Көлем | 8 л |
| Жылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 620 395 ₸


