
Кескіш VIATTO VA-LFC-5V2
- Бар
- Коды:219662
541 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-LFC-5V2 кескіші әртүрлі тағам түрлерін араластыруға, ұнтақтауға немесе гомогенизациялауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр илеуге арналған. Модель қырғышпен және микроқосқышпен жабдықталған. Корпусы мен тостағаны тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар мөлдір пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне саптама кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.4 кг |
| Биіктігі | 515.5 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 5 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 349 мм |
- Бағасы: 541 416 ₸






