
Куттер Торгмаш (Баранавичи) КМ-9
- Бар
- Коды:210527
695 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH KM-9 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау және араластыру, фарш, паста, мусс, қоспалар мен пюре жасау үшін қоғамдық тамақтандыру орындарында және шағын өңдеу зауыттарында қолданылады. Модель жетекпен, пышақ жинағымен, тостағанмен, қақпақпен, 4 тірек қуат кабелімен жабдықталған. Дежа жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы – берік пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы жылдамдықты реттеу
- Процесті визуалды бақылауға арналған мөлдір қақпақ
- Арнайы тетіктің көмегімен қақпақты құлыптау
- Жұмыс барысында қажетті ингредиенттерді қосу үшін қақпақтағы арнайы тесік
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқалары бар дежа
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- МЕМСТ 15150 бойынша климаттық орындалуы: УХЛ 4
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасының диапазоны: 1-ден 35 °C-қа дейін
- Номиналды қуаты: 1 кВТ
- Циклдің ұзақтығы: 3 минуттан аспайды.
- Ұсынылатын бір реттік жүктеу: 1 кг артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 695 685 ₸


