
Кескіш Hurakan HKN-CL9
- Бар
- Коды:45427
261 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL9 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтауға және араластыруға арналған. Модель жылдамдықты реттеумен жабдықталған. Тостағанның бүйірлік орналасуы өнімді жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштан қыздырмауға мүмкіндік береді. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне S-тәрізді пышақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның биіктігі: 205 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140636 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.26 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Жылдамдық | 1100-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 261 593 ₸


