
Hurakan HKN-VC160 көкөніс ұсақтағыш
- Бар
- Коды:228411
63 754 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-VC160 ұсақтағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік өнімдерінің аз мөлшерін: шөптерді, көкөністерді және жемістерді жылдам ұсақтау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40-тан 60 кг/сағ дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 425 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 196 мм |
- Бағасы: 63 754 ₸


