
Кескіш Hurakan HKN-CL6
- Бар
- Коды:66909
236 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL6 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтауға және араластыруға арналған. Модель жылдамдықты реттеумен жабдықталған. Тостағанның бүйірлік орналасуы өнімді жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштан қыздырмауға мүмкіндік береді. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жалпақ S-тәрізді пышақ пен қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Ең көбі: 3 л
- Ең азы: 0,5 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 146065 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.93 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Жылдамдық | 1100-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 525 мм |
- Бағасы: 236 742 ₸


