
Кескіш Hurakan HKN-CL9M
- Бар
- Коды:122140
261 505 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL9M кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтауға және араластыруға арналған. Модель 2 жүзі бар тегіс пышақпен және жылдамдықты реттеумен жабдықталған. Тостағанның бүйірлік орналасуы өнімді жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштан қыздырмауға мүмкіндік береді. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207293 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Жылдамдық | 1000-нан 2200 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 261 505 ₸


