
Кескіш Hurakan HKN-CL35MSW
- Бар
- Коды:230430
1 298 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL35MSW кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модель мөлдір қақпақпен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты реттеу жүйесі
- Таймер
- 4 жүзі бар пышақ
- Еденді орнату
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 9 кг өнім
- Қаптамадағы габариттері: 580х720х1100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 38 л |
| Жылдамдық | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 298 690 ₸


