
Кескіш Hurakan HKN-CL12M
- Бар
- Коды:128414
353 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL12M кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтауға және араластыруға арналған. Модель жылдамдықты реттеу жүйесімен жабдықталған. Тостағанның бүйірлік орналасуы өнімді жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштан қыздырмауға мүмкіндік береді. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 жүзі бар пышақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 575х420х450 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213761 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 12 л |
| Жылдамдық | 1000-нан 2200 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 353 951 ₸


