
Кескіш Hurakan HKN-CRM5
- Бар
- Коды:131971
514 885 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CRM5 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтауға және араластыруға арналған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 50 кг/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217185 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Жылдамдық | 14000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 514 885 ₸


