
Кескіш Hurakan HKN-CL18MSW
- Бар
- Коды:230429
881 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CL18MSW кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және шайқау, тартылған ет, кремдер, пасталар, тұздықтар мен мусстарды ең қысқа мерзімде дайындау, соңғы өнімнің жоғары сапасын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модель мөлдір қақпақпен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты реттеу жүйесі
- Таймер
- 4 жүзі бар пышақ
- Еденді орнату
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 7 кг өнім
- Қаптамадағы габариттері: 1000х620х520 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 69 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 82 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 21 л |
| Жылдамдық | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 881 980 ₸


