
Кескіш OZTI SPM 10 FC 10 л
- Бар
- Коды:339995
1 188 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI SPM 10 FC кескіш тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау, араластыру және гомогенизациялау, тартылған ет, кремдер, пасталар, пюре, тұздықтар мен мусстарды дайындау үшін қолданылады. Модель 2 тұтқасы бар жұмыс сыйымдылығымен, тұтқасы бар алынбалы қақпақпен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жүздер AISI 420 маркалы шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы пышақтың айналу жиілігін реттеу
- Қарапайым басқару элементтері
- Қақпақтағы және тостағандағы қауіпсіздік датчиктерінің жүйесі
- Процесті визуалды бақылау үшін қақпақтағы мөлдір кірістіру
- Қақпақты ілмекті ілгектердің көмегімен сенімді бекіту
- Дірілсіз дыбыссыз жұмыс
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Алынбалы компоненттерді тазалаудың қарапайымдылығы
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,07 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0830.00010.00 / SPM 10 FC |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 1 188 963 ₸




