
Robot Coupe R301 Ultra Anniversary асүй процессоры
- Бар
- Коды:291315
1 423 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R301 Ultra Anniversary ас үй процессоры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті кесудің, илеудің және ұнтақтаудың барлық түрлері үшін қолданылады. Көкөніс кескіш саптама 2 шұңқырмен жабдықталған: үлкені - қырыққабат және балдыркөк сияқты ірі көкөністерді кесуге арналған, дөңгелек - ұзын көкөністерге арналған. Аппарат бір түрдегі кескіш және көкөніс кескіш болып табылады.
Robot Coupe компаниясының үш жылдығына арналған мерейтойлық серия. Сыйлыққа 4 диск, кескішке арналған тістелген пышақ, саптама-шырын сыққыш.
Жинақтау:
- Саптама-кескіш
- Қондырма-көкөніс кескіш
- Дискілерге арналған ұстағыш
- Тегіс кескіш пышақ
Мерейтойлық жинақтау
- Диск-сабан 4х4 мм 27047
- Диск-кесу 2 мм 27555
- Диск-кесу 4 мм 27566
- Диск-үккіш 2 мм 27577
- Кескішке арналған тісті пышақ
- Цитрустарға арналған саптама-шырын сыққыш 27395
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Қажетті ұсақтауға дәл қол жеткізу үшін импульстік режим
- Асинхронды қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Қарқынды жұмысқа арналған өнеркәсіпте жасалған қозғалтқыш жоғары сенімділікпен және ұзақ мерзімділікпен сипатталады
- Қуат шығысының артуы
- Редуктордың күрделі жүйесінің болмауы
- Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді: тозатын бөлшектердің болмауы (щеткаларсыз)
- Итергішті түсірген кезде аппаратты автоматты түрде іске қосу
- Тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингридиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
- Эргономикалық тұтқа
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кесу:
- Диск-кесу 1 мм 27051
- Диск-кесу 3 мм 27086
- Диск-кесу 5 мм 27087
- Диск-кесу 6 мм 27786
- Толқынды тілімдер:
- Диск-толқынды тілімдер 2 мм 27621
- Үккіш:
- Диск-үккіш 1,5 мм 27588
- Диск-үккіш 3 мм 27511
- Диск-үккіш 6 мм 27046
- Диск-үккіш 9 мм 27632
- Пармезанға арналған диск-үккіш 27764
- Құймақтарға арналған диск-үккіш 27191
- Шалғамға арналған диск-үккіш 0,7 мм 27078
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1 мм 27079
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1,3 мм 27130
- Сабан:
- Диск-сабан 2х4 мм 27080
- Диск-сабан 2х6 мм 27081
- Диск-сабан 2х2 мм 27599
- Диск-сабан 6х6 мм 27610
- Диск-сабан 8х8 мм 27048
- Пышақ жиынтықтары:
- 5 дискілі жинақ 1946
- Пышақтар:
- Ірі тісті пышақ 27288
- Ірі тісті пышақ 27065
- Ұсақ тісті пышақ 27287
- Ұсақ тісті пышақ 27135
- Толықтырулар:
- Аспаздық жиынтық 27396
- Қалпына келтіру дискісі 104921
- Қалпына келтіру дискісі 102019
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Аксессуарларға арналған қабырғалық сөре 107810
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2652 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Импульстік режимжылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 3.7 л |
| Брендтің отаны | Франция |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 226 мм |
- Бағасы: 1 423 286 ₸





