
Ас үй процессоры Robot Coupe R211 XL Ultra
- Бар
- Коды:47548
455 999 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R211 XL Ultra ас үй процессоры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесудің, илеудің және ұнтақтаудың барлық түрлері үшін қолданылады. Көкөніс кескіш саптама 2 шұңқырмен жабдықталған: үлкені - қырыққабат және балдыркөк сияқты ірі көкөністерді кесуге арналған, дөңгелек - ұзын көкөністерге арналған. Аппарат бір түрдегі кескіш және көкөніс кескіш болып табылады.
Жеткізу көлеміне патенттелген төмен отыратын жүзі және 2 дискі бар алынбалы тегіс пышақ кіреді: 2 мм кескіш және 2 мм үккіш.
Ерекшеліктері:
- Қажетті ұсақтауға дәл қол жеткізу үшін импульстік режим
- Асинхронды қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған тостаған
- Жұмыс барысында сұйықтықты немесе ингридиенттерді қосуға арналған тесігі бар қақпақ
- Эргономикалық тұтқа
- Диск-түсіргіш
Сипаттамалары:
- Порциялардың өнімділігі: 10-нан 30-ға дейін
- Дөңгелек құйғыштың диаметрі: 58 мм
- Үлкен шұңқырдың ауданы: 87 см2
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кесу:
- Диск-кесу 1 мм 27051
- Диск-кесу 2 мм 27555
- Диск-кесу 3 мм 27086
- Диск-кесу 4 мм 27566
- Диск-кесу 5 мм 27087
- Диск-кесу 6 мм 27786
- Толқынды тілімдер:
- Диск-толқынды тілімдер 2 мм 27621
- Үккіш:
- Диск-үккіш 1,5 мм 27588
- Диск-үккіш 2 мм 27577
- Диск-үккіш 3 мм 27511
- Диск-үккіш 6 мм 27046
- Диск-үккіш 9 мм 27632
- Пармезанға арналған диск-үккіш 27764
- Құймақтарға арналған диск-үккіш 27191
- Шалғамға арналған диск-үккіш 0,7 мм 27078
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1 мм 27079
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1,3 мм 27130
- Сабан:
- Диск-сабан 2х4 мм 27080
- Диск-сабан 2х6 мм 27081
- Диск-сабан 2х2 мм 27599
- Диск-сабан 4х4 мм 27047
- Диск-сабан 6х6 мм 27610
- Диск-сабан 8х8 мм 27048
- Пышақ жиынтықтары:
- 5 дискілі жинақ 1946
- Пышақтар:
- Ірі тісті пышақ 27138
- Ұсақ тісті пышақ 27061
- Тегіс пышақ 27055
- Толықтырулар:
- Цитрустарға арналған саптама-шырын сыққыш 27392
- Аспаздық жиынтық 27393
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Дискілерге арналған қабырғалық ұстағыш 107812
- Аксессуарларға арналған қабырғалық сөре 107810
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2117 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Импульстік режимжылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 2.9 л |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 455 999 ₸







