
Ас үй процессоры Robot Coupe R402 (6 диск) 220 В
- Бар
- Коды:338093
2 459 484 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe R402 ас үй процессоры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесудің, илеудің және ұнтақтаудың барлық түрлерінде қолданылады. Көкөніс кескіш саптама 3 шұңқырмен жабдықталған: жартылай шеңберлі - қырыққабат және балдыркөк сияқты ірі көкөністерді кесуге арналған және 2 цилиндрлік - ұзын көкөністерге арналған. Ас үй процессоры кескіш-ет тартқыш және көкөніс кескіш функцияларын біріктіреді. Мотор корпусы металдан, тостаған тот баспайтын болаттан, кескіш қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Қондырма-кескіштің жеткізу жиынтығына кіреді:
- мөлдір қақпағы бар кескіш тостаған
- тегіс жүзді пышақ 27344
Қондырма-көкөніс кескіш жинағына кіреді:
- жартылай шеңберлі шұңқыр
- цилиндрлік құйғыш Ø 58 мм
- диск-шектегіш 2 мм 27555
- диск-шектегіш 4 мм 27566
- диск-үккіш 2 мм 27577
- диск-сабан 4х4 27047
- текшелерді кесуге арналған екі дисктен тұратын жинақ 10х10х10 мм 27114
- торларды тазалауға арналған жинақ D-Clean Kit 29246
Ерекшеліктері:
- Қажетті ұсақтауға дәл қол жеткізу үшін импульстік режим
- Ингредиенттердің шағын көлемдерімен жұмыс істеуге арналған кескіш тостағандағы пышақтың төмен орналасуы
- Асинхронды қозғалтқыш
- Шарикті мойынтіректері бар қозғалтқыш: дірілсіз дыбыссыз жұмыс
- Тұтқаны пайдаланып автоматты түрде қайта қосу: уақытты үнемдеу
- Бүйірлік алып кету: орынды үнемдеу
- Кескіштің мөлдір қақпағы пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Сұйықтықты немесе ингредиенттерді құрылғының жұмысын тоқтатпай қақпақтағы тесік арқылы қосуға болады
- Қақпақты ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Жарты айлық бункердің көлемі: 1,6 л
- Тостағанды тиеудің максималды көлемі: 2,5 кг
- Көкөніс кескіш режиміндегі айналу жылдамдығы: 500 айналым/мин
- Шұңқырлардың диаметрі:
- Үлкен: 58 мм
- Кіші: 39 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2200W |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Импульстік режимжылдамдық | 500-ден 1500 айн/мин дейін. |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 4.5 л |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 2 459 484 ₸










