
VIATTO SSB-993 түскі ас қорабы (қант қамысы) 300 дана.
- Бар
- Коды:344092
43 018 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SSB‑993 түскі ас қорабы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бір реттік алып кетуге арналған ыдыс ретінде пайдаланылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биологиялық ыдырайтынқорап | 300 дана |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Материал | Қант құрағы |
| Мақсаты | Екінші курстар үшін |
| Көлем | 2.3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 43 018 ₸







