
VIATTO SSB‑993 түскі ас қорабы (қант қамысы 50 дана)
- Бар
- Коды:198198
20 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SSB‑993 түскі ас қорабы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бір реттік алып кетуге арналған ыдыс ретінде пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биологиялық ыдырайтынқорап | 50 дана |
| Биіктігі | 5580 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Материал | Қант құрағы |
| Мақсаты | Екінші курстар үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 20 078 ₸


