
Gemlux GL-PMF-180 қолмен қамыр илегіш-кеспе кескіш
- Бар
- Коды:94218
31 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-PMF-180 қолмен қамыр илейтін кеспе кескіш жеке үйлер мен пәтерлерде қамырды жайып, кеспе жасау үшін қолданылады. Модель жұп илектеу біліктермен және алынбалы тұтқамен жабдықталған. Корпус хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне таглиолини (ені 2 мм жалпақ кеспе) және феттуцин (ені 6,25 мм жалпақ кеспе) жасауға арналған 2 алынбалы кеспе кескіш қондырмасы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 204 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жайманың қалыңдығы | 0.5-тен 3 мм-ге дейін |
| Ені | 250 мм |
| Жайманың ені | 180 мм |
- Бағасы: 31 170 ₸


