
Gemlux GL-PMZ-180 қолмен қамыр илегіш-кеспе кескіш
- Бар
- Коды:94222
30 817 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-PMZ-180 қолмен қамыр илейтін кеспе кескіш жеке үйлер мен пәтерлерде қамырды жайып, кеспе жасау үшін қолданылады. Модель жұп илектеу біліктерімен, илектеу қалыңдығын 7 позицияда реттеумен және алынбалы тұтқамен жабдықталған. Корпус хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне таглиолини (ені 2 мм жалпақ кеспе) және феттуцин (ені 6,25 мм жалпақ кеспе) жасауға арналған 2 кіріктірілген кеспе кескіш қондырмасы кіреді.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жайманың қалыңдығы | 0.5-тен 3 мм-ге дейін |
| Ені | 250 мм |
| Жайманың ені | 180 мм |
- Бағасы: 30 817 ₸


