
Кеспе кескіш GASTRORAG QF-150+QJ
- Бар
- Коды:65153
31 628 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG QF-150+QJ кеспе кескіші шағын қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамырды жайып, таглиолини немесе феттуцин кеспесін жасау үшін қолданылады. Модель жайманың қалыңдығын реттеуге арналған 7 позициямен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы саптамалар кіреді: таглиолини 2 мм, феттуцин 6,25 мм және равиоли (қатарынан 2, өлшемі 45х45 мм).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.75 кг |
| Биіктігі | 158 мм |
| Тереңдігі | 198 мм |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 0.5-тен 3 мм-ге дейін |
| Ені | 210 мм |
| Қамырдың ені | 150 мм |
- Бағасы: 31 628 ₸


