
Тестораскатка-кеспе кескіш Hurakan HKN-NM200S
- Бар
- Коды:130193
152 472 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-NM220S қамыр илегіш-кеспе кескіш қамырды қабаттарға жаюға, макарон өнімдерін және макарон өнімдерінің басқа түрлерін өндіруге арналған, сонымен қатар тұтқыр қамырға жарамды. Корпус сырланған металдан, пышақ - қорғаныш жабыны бар металдан, шығыршықтар - тот баспайтын болаттан жасалған.
Аппаратты тек қайта пайдалануға болады - жұмыс циклінің ұзақтығы 15 минуттан аспайтын қысқа мерзімді режим, содан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут болатын технологиялық үзіліс қажет.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ені: 3 / 9 мм
- Қаптамадағы габариттері: 385х405х330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217451 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Биіктігі | 444 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 1-ден 4 мм-ге дейін |
| Ені | 345 мм |
| Қамырдың ені | 200 мм |
- Бағасы: 152 472 ₸


