
Тестораскатка-кеспе кескіш Hurakan HKN-NM200J
- Бар
- Коды:130161
110 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-NM200J қамыр илегіш-кеспе кескіш қамырды қабаттарға жаюға, макарон өнімдерін және макарон өнімдерінің басқа түрлерін өндіруге арналған, сонымен қатар тұтқыр қамырға жарамды. Корпус боялған металдан, роликтер мен пышақ қорғаныш жабыны бар металдан жасалған.
Аппаратты тек қайта пайдалануға болады - жұмыс циклінің ұзақтығы 15 минуттан аспайтын қысқа мерзімді режим, содан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут болатын технологиялық үзіліс қажет.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ені: 2 / 4мм
- Қаптамадағы габариттері: 315х380х310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217448 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.2 кг |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 1-ден 4 мм-ге дейін |
| Ені | 348 мм |
| Қамырдың ені | 200 мм |
- Бағасы: 110 026 ₸


