
Тестораскатка-кеспе кескіш Hurakan HKN-NM220H
- Бар
- Коды:130190
152 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-NM220H қамыр илегіш-кеспе кескіш қамырды қабаттарға жаюға, макарон өнімдерін және макарон өнімдерінің басқа түрлерін өндіруге арналған, сонымен қатар тұтқыр қамырға жарамды. Корпус сырланған металдан, пышақ - қорғаныш жабыны бар металдан, шығыршықтар - тот баспайтын болаттан жасалған.
Аппаратты тек қайта пайдалануға болады - жұмыс циклінің ұзақтығы 15 минуттан аспайтын қысқа мерзімді режим, содан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут болатын технологиялық үзіліс қажет.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ені: 3 / 9 мм
- Қаптамадағы габариттері: 395х425х330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217450 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.7 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 1-ден 4 мм-ге дейін |
| Ені | 370 мм |
| Қамырдың ені | 220 мм |
- Бағасы: 152 122 ₸


