
Тестораскатка-кеспе кескіш Hurakan HKN-NM300ZF
- Бар
- Коды:130196
370 567 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-NM300ZF қамыр илегіш-кеспе кескіш қамырды қабаттарға жаюға, макарон өнімдерін және макарон өнімдерінің басқа түрлерін өндіруге арналған, сонымен қатар тұтқыр қамырға жарамды. Корпус боялған металдан, пышақ пен шығыршықтар қорғаныш жабыны бар металдан жасалған.
Аппаратты тек қайта пайдалануға болады - жұмыс циклінің ұзақтығы 30 минуттан аспайтын қысқа мерзімді режим.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ені: 3 / 9 мм
- Қаптамадағы габариттері: 910х570х410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217452 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 91 келі |
| Биіктігі | 1085 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 1-ден 4 мм-ге дейін |
| Ені | 500 мм |
| Қамырдың ені | 300 мм |
- Бағасы: 370 567 ₸


