
Тестораскатка-кеспе кескіш Hurakan HKN-NM200Z
- Бар
- Коды:130165
119 181 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-NM200Z қамыр илегіш-кеспе кескіш қамырды қабаттарға жаюға, макарон өнімдерін және макарон өнімдерінің басқа түрлерін өндіруге арналған, сонымен қатар тұтқыр қамырға жарамды. Корпус боялған металдан, роликтер мен пышақ қорғаныш жабыны бар металдан жасалған.
Аппаратты тек қайта пайдалануға болады - жұмыс циклінің ұзақтығы 15 минуттан аспайтын қысқа мерзімді режим, содан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут болатын технологиялық үзіліс қажет.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ені: 3 / 9 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217449 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 368 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамырдың қалыңдығы | 1-ден 4 мм-ге дейін |
| Ені | 345 мм |
| Қамырдың ені | 200 мм |
- Бағасы: 119 181 ₸


