
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF600S
- Бар
- Коды:253757
325 740 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF600S қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель эргономикалық тұтқамен және кіріктірілген құлыппен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, қақпақ боялған тот баспайтын болаттан, ішкі жабын қапталған алюминийден, жылу оқшаулау тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Себеттер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қуатты үнемдейтін Embraco компрессоры үлкен қуат резервімен және желідегі кернеудің жоғарылауынан сенімді қорғаныспен
- Беттік конденсаторы бар тоңазытқыш контурының прогрессивті схемасы
- Статикалық салқындату
- Қарқынды пайдалануға шыдайтын күшейтілген ілмектер
- Герметикалық қақпақ қосымша жұмыс аймағы ретінде пайдаланылуы мүмкін
- Жоғары жүктеу желісі
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу желісінің биіктігі: 680 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 60 мм
- Тәуліктік энергия тұтыну: 5,54 кВТ/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпусқа брендті салу
- Азық-түлікті сақтауға арналған себет
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 104 келі |
| Биіктігі | 904 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1000 мм |
| Тереңдігі | 662 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 722 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 572 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1658 мм |
| Қаптамадағы ені | 1717 мм |
- Бағасы: 325 740 ₸


