
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF200GF 4+
- Бар
- Коды:253758
247 301 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF200GF 4+ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель тік жылжымалы қақпақтармен, эргономикалық тұтқамен және құлыппен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, қаптамалар термиялық сәулеленуді көрсететін жібек экранды басып шығару арқылы төмен эмизиялы шыңдалған шыныдан, ішкі жабыны буклеттелген алюминийден, шыны жиектері соққыға төзімді, аязға төзімді, ультракүлгін сәулелеріне төзімді ABS пластиктен, тұтқасы пластиктен, жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған. .
Ерекшеліктері:
- Қуатты үнемдейтін Embraco компрессоры үлкен қуат резервімен және желідегі кернеудің жоғарылауынан сенімді қорғаныспен
- Беттік конденсаторы бар тоңазытқыш контурының прогрессивті схемасы
- Статикалық салқындату
- Шыныларды түйіспесіз жиектеу
- Жоғары жүктеу желісі
- Өнімдерге кез келген жағынан оңай және жылдам қол жеткізу
- Шыныда жарқылдың болмауы
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Еденде қара із қалдырмайтын арнайы резеңкеден жасалған арматураланған мойынтіректері және жабыны бар роликті дөңгелектер
- Климаттық класы: 4+
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу желісінің биіктігі: 680 мм
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,6 кВТ/сағ
- Дөңгелектердің диаметрі: 50 мм
- Әрбір дөңгелекке максималды жүктеме: 60 кг
- Үй-жайдағы ылғалдылықтың ең жоғары деңгейі: 65%
- Себеттің өлшемі: 560х220х310 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпусқа брендті салу
- Шынылардың жиектерін кез келген түсте орындау
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52 келі |
| Биіктігі | 925 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1000 мм |
| Тереңдігі | 662 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 722 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 3 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 235 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 807 мм |
| Қаптамадағы ені | 867 мм |
- Бағасы: 247 301 ₸


