
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF400SI
- Бар
- Коды:312595
336 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш KAYMAN KF400SI қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель жетілдірілген бекіту конструкциясы бар эргономикалық тұтқамен және кіріктірілген құлыппен жабдықталған. Корпусы мырышталған болаттан, қақпағы - тегістелген тот баспайтын болаттан және аязға төзімділігі -50°С дейін жоғары сапалы полиуретанды көбіктен, жылу оқшаулағышы - тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Себеттер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қуатты үнемдейтін Embraco компрессоры үлкен қуат резервімен және желідегі кернеудің жоғарылауынан сенімді қорғаныспен
- Беттік конденсаторы бар тоңазытқыш контурының прогрессивті схемасы
- Статикалық салқындату
- Боялған ішкі көлем
- Қарқынды пайдалануға шыдайтын күшейтілген ілмектер
- Герметикалық қақпақ қосымша жұмыс аймағы ретінде пайдаланылуы мүмкін
- Жоғары жүктеу желісі
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу желісінің биіктігі: 680 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 60 мм
- Тәуліктік энергия тұтыну: 3,66 кВТ/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпусқа брендті салу
- Азық-түлікті сақтауға арналған себет
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 904 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1000 мм |
| Тереңдігі | 743 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 722 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 5 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 398 л |
| Тұтынылатын қуат | 3.66 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1218 мм |
| Қаптамадағы ені | 1277 мм |
- Бағасы: 336 788 ₸


