
Кеудеге арналған тоңазытқыш UGUR USS 300 BY2K
- Бар
- Коды:182129
461 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 300 BY2K тоңазытқыш кеудесі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель Y-тәрізді бос есіктермен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған қырғыш және 1 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R134a
Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3 кВТ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 890х510х682 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша себеттер (4/4)
- Кілті бар құлып
- Тығындары бар дөңгелектер
- Лайтбокс
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SS 300 Y |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 67 келі |
| Биіктігі | 895 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 950 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 283-тен 290 л-ге дейін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °С-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Ені | 1056 мм |
| Қаптамадағы ені | 1100 мм |
- Бағасы: 461 530 ₸


