
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR USD 2045 BK
- Бар
- Коды:182317
543 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR USD 2045 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен және электронды дабылмен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Кеудені тек себетпен бірге жиынтықта сатып алуға болады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 182 л
- Пайдалы: 191 л
- Сыйымдылығы: 3 себет
- Себеттің өлшемі: 478x220x230 мм
- Қақпақ өлшемі: 984x600x50 мм
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,55 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 60%Rh ылғалдылықта 25°
- Шу деңгейі: 54 Дб
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 820х440х445/705 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Себет (3/3)
- Сандық контроллер
- Тығындары бар дөңгелектер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 960 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 191 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,3 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -45 -40 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 984 мм |
| Қаптамадағы ені | 1020 мм |
- Бағасы: 543 301 ₸







