
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 100 SCEBN
- Бар
- Коды:40490
364 035 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 100 SCEBN азық-түлік және жартылай фабрикаттарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде механикалық термостат, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 105 л
- Пайдалы: 152 л
- Сыйымдылығы: 2 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,5 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 510х515х695 мм
- Қаптамадағы габариттері: 700х700х1000 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Лайтбокс
- Ішкі бөлгіштер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 100 CEBN |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 152 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,19 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 645 мм |
- Бағасы: 364 035 ₸







