
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR USD 3045 BK
- Бар
- Коды:182323
629 792 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR USD 3045 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен және электронды дабылмен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған қырғыш және 2 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 283 л
- Пайдалы: 296 л
- Сыйымдылығы: 5 себет
- Себеттің өлшемі: 478x220x230 мм
- Қақпақ өлшемі: 1284x600x50 мм
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 5,15 кВТ
- Тұтынылатын ток: 3,8 А
- Шу деңгейі: 54 дб
- 60%Rh ылғалдылықтағы қоршаған ортаның температурасы:25°C
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1120x705x440 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша себеттер (5/5)
- Сандық контроллер
- Тығындары бар дөңгелектер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 960 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 296 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -45 -40 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1284 мм |
| Қаптамадағы ені | 1320 мм |
- Бағасы: 629 792 ₸


