
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 400 SC
- Бар
- Коды:40505
490 626 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 400 SC қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде 2 жылжымалы қақпақ, механикалық термостат, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 334 л
- Пайдалы: 385 л
- Сыйымдылығы: 5 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4,4 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1180х510х663 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1330х680х950 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Лайтбокс
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 400 C (тік шыны) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 892 мм |
| Тереңдігі | 629 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 385 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,3 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 1298 мм |
- Бағасы: 490 626 ₸


