
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 200 BK
- Бар
- Коды:121693
459 469 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 200 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 191 л
- Пайдалы: 182 л
- Сыйымдылығы: 2 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 1,9 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 600x510x682 мм
- Қаптамадағы габариттері: 740x750x905 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UCF 200 S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53.5 кг |
| Биіктігі | 903 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 191 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,16 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 459 469 ₸





