
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 300 SC
- Бар
- Коды:40498
436 373 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 300 SC қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде 2 жылжымалы қақпақ, механикалық термостат, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Себеттер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 255 л
- Пайдалы: 296 л
- Сыйымдылығы: 4 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,7 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 890х510х663 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1040х680х950 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Лайтбокс
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 300 C (тік шыны) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 892 мм |
| Тереңдігі | 629 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 296 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,22 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 1009 мм |
- Бағасы: 436 373 ₸


