
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 500 BK
- Бар
- Коды:142477
557 454 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 500 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4L1
Қосымша сипаттамалар:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4,6 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1430x510x682 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1585х750х905 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 94 келі |
| Биіктігі | 833 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 492 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.191 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | ақ |
| Ені | 1552 мм |
- Бағасы: 557 454 ₸



