
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 600 SC
- Бар
- Коды:40518
759 525 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 600 SC қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде 2 жылжымалы қақпақ, механикалық термостат, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Жеткізу көлеміне кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 670 л
- Сыйымдылығы: 8 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 7,2 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1930х510х663 мм
- Қаптамадағы габариттері: 2095х680х950 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Лайтбокс
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 600 C (тік шыны) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 99 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі | 892 мм |
| Тереңдігі | 629 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 670 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.44 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 2055 мм |
- Бағасы: 759 525 ₸


