
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 160 BK
- Бар
- Коды:142485
308 210 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 160 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 120 л
- Сыйымдылығы: 1 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 1,12 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 440x440x515/755 мм
- Қаптамадағы габариттері: 635x670x995 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Биіктігі | 895 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 122 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,16 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 308 210 ₸



