
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UCD 2240 SCEL
- Бар
- Коды:40535
1 768 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UCD 2240 SCEL кеудеге арналған мұздатқыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде жылжымалы қақпақшалары бар 2 деңгей, механикалық термостат, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Қаптамаға канапелер, бөлгіштер, кілттері бар құлыптар, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жоғарғы деңгей:
- Жалпы: 94 л
- Пайдалы: 85 л
- Төменгі деңгей:
- Жалпы: 148 л
- Пайдалы: 138 л
- Жоғарғы деңгей:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6,8 кВТ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері:
- Жоғарғы деңгей: 890x364x392 мм
- Төменгі деңгей: 890x419x481 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1070x940x1355 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 138 келі |
| Биіктігі | 1417 мм |
| Тереңдігі | 877 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 6 |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 242 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.283 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 1 768 293 ₸


